Kamēr "Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Magone Burka pošas kāzām ar itāli, tikmēr portāls skaties.lv saņēma vēstuli no lasītājiem, kuri paši sevi dēvē par kaimiņiem no Kalētiem. Viņi stāsta šausmu lietas par to, kas notiek Magones dzimtajās mājās, kamēr viņa bauda dzīvi ārzemēs. Savukārt, pati dzejniece atklāj pavisam citu ainu.


"Dārgie Skaties.lv, aizbrauciet pie viņas (Magones) mammas uz Kalētiem. Kāda ir patiesība, viņas mamma pastāstīs! Paskatieties arī cik šī slavenā dzejniece necilvēcīgi izturas pret savu miesīgo māti, pametot viņu likteņa varā ar baru lopiem un to saimniecību.

Māte knapi iet, dzīvību velk, veselība jau čupā. Mēs, kaimiņi, to redzam diendienā," savā vēstulē raksta ziņotāji. Viņi apgalvo, ka Magonei patīk gozētis slavas gaismā un izklaidēties ar vīriešiem, taču savai slimajai mammai viņa pat nezvana.

Ziņotāji zina stāstīt, ka Magones "mammas veselība esot švaka, bet viņa esot pamesta likteņa varā, viena pati lielajā saimniecībā, kurā savulaik risinājās arī "Saimnieks meklē sievu" filmēšana." Kaimiņi raksta, ka viņiem esot informācija, ka māte pat nav saņēmusi ielūgumu uz Magones itāļu kāzām.

Savukārt, pati Magone Burka sarunā ar portālu skaties.lv atklāj, ka zina "no kuras puses vēji pūš". Sieviete jau bija gatava šāda veida uzbrukumam no kaimiņiem.

Burka atzīst, ka mātei ir dažas problēmas ar veselību, taču viņa māti neesot pametusi un turpina atbalstīt. Magone vēlējusies ņemt mammu līdzi uz Londonu vai iekārtot savā Liepājas dzīvoklī, bet viņa esot atteikusies.

"Māte ir lauku cilvēks. Sen teica, ka pilsētā nedzīvos, mega pilsētā vēl ne tik," skaties.lv skaidro Magone.

Dzejniece apgalvo, ka paši kaimiņi esot tie, kas padara Magones mātes dzīvi Kalētos par neciešamu.

"Cienījamie kaimiņi nav pieminējuši, ka māti vairākkārt apzaguši, kamēr tā slimnīcā, izzāģējuši mātes bērzus, ko viņa ļoti mīlēja un kopa birztalu.

Cik te daudz pagasta ļaužu mīlestības? Kūdītāji, smējēji, ļaunu miltu malēji! Un ļoti informēti pat par manu gultu ārzemēs! Bet tā gan ir mana daļa.

Kur tad bija lielā žēlastība, kad nāca zagt mammas sviedrus? Tad kauns nebija?" savu sašutumu neslēpj Burka.

skaties.lv