Piektdien visu Latvijusi satriekusi prātam neaptveramā slepkavība, kas izdarīta Kurzemē. Par 20 gadus vecās Sindijas nogalināšanu aizturēts 1986.gadā dzimis vīrietis, kas, pēc vietējo iedzīvotāju stāstītā, bijis meitenes patēvs un jau iepriekš tiesāts par kādas sievietes slepkavību.


Nogalinātās jaunās sievietes tuvinieku un kolēģu liecības iezīmējušas, ko viņa darījusi pēdējās savas dzīves stundās.

Sindija strādājusi par pārdevēju veikalā "Gaisma" Priekulē, Aizputes ielā, raksta portāls liepajniekiem.lv. Tajā pašā veikalā - par vadītāju - strādā arī viņas māte Inese. Abu darba vieta atradās tieši otrpus ielai viņu dzīvesvietai.

Liktenīgajā 9.aprīlī Sindijai darbā bijusi brīvdiena. Ap pulksten 12 viņa ieradusies veikalā pie mammas vienoties, ko gatavot pusdienās, lai atnestu tās arī mātei. Pēc vairākām stundām māte, nevarēdama saprast, kur meita kavējas, zvanījusi. Bet meita telefonu nav cēlusi.

Vēlāk atklājies, ka Sindijas telefons atrodas mājās, bet pati jaunā sieviete kopā ar patēvu Viesturu Priščepovu no mājas bēniņiem uz garāžu transportējuši vecas mēbeles. 

Patēvs mātei skaidrojis, ka pēc mantu pārvešanas pats vēl palicis garāžā, bet Sindija kājām devusies mājup. Māte tobrīd prātojusi, ka Sindija, visticamāk, būdama ģērbusies darba drēbēs, nav vis gājusi pa pilsētu, bet gan taisni pa taku, cauri dārziņiem. 

Taču mājās viņa tā arī nav ieradusies. Mazais brālis, atgriezies no skolas, atradis vien māsas telefonu un mantas. 

Sindijas kolēģes zina teikt, ka Viesturam, kurš pēdējā gada laikā strādā Zviedrijā un mājās atbrauc tikai ik pa laikam, 10.aprīlī no rīta no Rīgas lidostas bijis jāizlido uz Zviedriju. Tā kā viņš no galamērķa, kā bijis runāts, nav sazinājies ar mājiniekiem, tie lidostā uzzinājuši, ka minētā persona lidmašīnā nav iekāpusi. 

Savukārt Sindijas draugs Andrejs stāsta, ka Sindijai ar patēvu nebija labas attiecības: "Nesen arī bijis konflikts, viņam nepatika, ka Sindija dzīvo mājās."

Liepājas prokuratūras virsprokurors Atis Dzērvēns pastāstījis, ka vīrietis iepriekš tiesāts vairakkārt. Pēdējo reizi tas noticis 2006.gadā, kad Priščepovam, kuram tobrīd bija vien 19 gadu, par slepkavību tiesa piemēroja cietumsodu uz 7 gadiem un 6 mēnešiem.

Par to, ka jaunā sieviete atrasta mirusi, Sindijas tuviniekus policija informējusi naktī uz 12.aprīli, vēsta portāls liepajniekiem.lv. Bojā gājušās māte pastāstīja, ka detalizētāku informāciju par Sindijas atrašanas vietu un apstākļiem policijas darbinieki nav snieguši. Neoficiāla informācija liecina, ka jaunās sievietes mirstīgās atliekas atrastas Dinsdurbē kādā akā. 

liepajniekiem.lv