Šī gada septembrī varētu netikt pagarināts darba līgums ar Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītāju Reini Jokstu, žurnālistiem pieļāva Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S).


 

"Septembrī Jokstam beidzas darba līgums un tiks lemts jautājums par jaunu šī amata vietas izpildītāju. Tas, kā Joksts kļuva par šīs iestādes vadītāju, un problēmas, kas iestādē ir radušās viņa vadīšanas laikā, diez vai dos man iespēju vēlēties, lai viņš turpinātu pildīt šos pienākumus," atzina Elksniņš.

Slimnīcai ir arī citi akcionāri un lēmums par tās vadītāja iecelšanu tiks pieņemts kopīgi vienojoties, piebilda pašvaldības vadītājs.

"Es pašvaldības struktūras ietvaros nestrādāšu ar cilvēkiem, kuriem neuzticos. Uz šo principu lielā mērā balstīsies arī personāla politika," uzsvēra Elksniņš.

Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājs aģentūrai LETA atzina, ka viņam saistībā ar minēto paziņojumu pagaidām neesot ko komentēt.

Šodien plkst.13 domes priekšsēdētājam Elksniņam paredzēta tikšanās ar Daugavpils reģionālās slimnīcas personālu.

Daugavpils reģionālās slimnīcas akcionāri ir arī Daugavpils novada dome un Ilūkstes novada dome, kurām pieder attiecīgi 7,03% un 2,42% kapitāla daļu un Rīgas Stradiņa universitāte ar 1,35% kapitāla daļu. Lēmums par slimnīcas vadītāja apstiprināšanu tiek pieņemts akcionāriem savstarpēji vienojoties.

LETA jau ziņoja, ka Elksniņš parakstījis rīkojumu par Pašvaldības policijas priekšnieka Gudakovska atstādināšanu no amata pienākumu pildīšanas uz trim mēnešiem.

Šajā laikā Gudakovskim aizliegts atrasties darba vietā un veikt darba pienākumus. Rīkojums pamatots ar četrām sūdzībām par Pašvaldības policijas darbu un iespējamiem pārkāpumiem tās priekšnieka Gudakovska darbā.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Daugavpils Pašvaldības policijā, Gudakovskis šo struktūrvienību vada kopš tās izveides un savas darbības 22 gadus viņam nav bijuši izteikti nedz brīdinājumi vai aizrādījumi, vai arī piemēroti citi disciplinārsodi.

leta.lv