No 1. jūlija pazudušā piecus gadus vecā Ivana māte vērsusies pie dēla ar lūgumu atgriezties mājās, vēsta LNT Ziņas.


Ivana māte Zoja kameru priekšā vērsusie pie dēla ar sekojošiem vārdiem: "Vaņečka, lūdzu, nāc mājās! Mamma tevi gaida! Es tevi ļoti mīlu, zaķīt! Atgriezies mājās!"

Sieviete akcentējusi, ka pēdējo reizi redzēja Ivanu piektdienas vakarā, kad bērns devies gulēt.

Zoja ir pārliecināta, ka dēla pazušanas iemesls vairs nav nevainīgs. Sieviete uzskata, ka Ivanu kāds kaut kur ir ieslēdzis un vardarbīgi tur, vai vēl ļaunāk - izvedis no valsts.

Māte neizslēdz iespēju, ka Ivans esot pievilināts ar pārtiku, jo bija izsalcis. Tāpat viņš arī varētu iekāpt svešā automašīnā.

Sižetā tika pieminēts arī zilums zem zēna acs. Zoja piekrīt, ka tā ir taisnība, taču sieviete apgalvo, ka tas nav radies vardarbības rezultātā, bet gan nelaimes gadījuma dēļ - zēns esot nokritis.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

skaties.lv