Valsts policija sniegusi jaunāko informāciju saistībā ar Liepājā pazudušā 5 gadus vecā Ivana pazušanu.


Kā vēsta policija, vairākkārt saņemta informācija, ka puisēns it kā redzēts pie Ganību ielas "Hesburger", Karostas rajonā esošā veikala "Top", kā arī autobusos. Policija uzsver - tiek pārbaudītas jebkuras ziņas par zēna atrašanās vietu, tomēr šī informācija nav apstiprinājusies!

Pārbaudīti arī Liepājas pilsētas novērošanas kameru ieraksti, un video mazais Ivans nav redzams. 

Policija norāda, ka tiek iesaistīta jebkura līdzcilvēku palīdzība. Izmantoti arī ekstrasensu pakalpojumi, taču arī viņu sniegtā informācija nav apstiprinājusies.

Kā vēsta policija, būtisk, ka autobusu šoferi ziņo par katru bērnu, kurš autobusā iekāpj viens pats, bez pieaugušajiem.

Policija ap pulksten 8:30 bija zēna radinieku dzīvoklī, bet arī tur mazā Ivana nebija.

Jānorāda, ka šorīt policija aicinājusi pastiprinātu uzmanību pievērst pārtikas veikaliem un dažādām tirdzniecības vietām, jo bērns, iespējams, ir izsalcis un meklēs ēdienu.

Tāpat zēna meklēšanā policija aicina iesaistīties visus Latvijas iedzīvotājus, jo puika pašlaik var atrasties arī ārpus Liepājas.

Kā vēsta informācija bezvests.lv Facebook lapā, puisēns izsludināts arī starptautiskā meklēšanā - arī Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāji aicināti pievērst uzmanību, vai nav manīts Ivanam līdzīgs puisēns.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.