1. jūlijā Liepājā pazudušā piecus gadus vecā Ivana Berladina meklēšana turpināsies pie ūdenstilpēm un purviem, kur nepieciešami speciāli apmācīti cilvēki un tehnika. Tāpēc to darīs policijas un armijas pārstāvji. Policija joprojām uzskata, ka Ivans ir dzīvs un turpina aktīvu meklēšānu, Latvijas Radio pastāstīja Kurzemes reģionālās policijas Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva.


"Lai gan turpmāk meklēšana policija vairs neiesaistīs brīvprātīgos, katrs iedzīvotājs var izplatīt mazā Ivana fotogrāfijas un informāciju par pazušanu, aptaujāt kaimiņus, vai viņi nav puiku redzējuši, un jo vairāk cilvēku zinās par Ivana pazušanu, jo vairāk iespēju viņu atrast," lsm.lv citē Āva vārdus.

Policijas priekšnieks paudis pārliecību, ka zēns, visticamāk, ir dzīvs, jo "viņš pieradis dzīvot uz ielas, viņam ir iespēja izdzīvot un mēs meklējam dzīvu zēnu".

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

LSM.lv